AKTUALNOŚCI

W czerwcu już wakacje poczuliśmy,
Ale się przez to nie leniliśmy!
Konkursów czekała nas cała masa,
Nagrodę otrzymała niejedna klasa!
O bezpieczeństwie rozmawialiśmy,
Przy tym się super bawiliśmy!
Jesteśmy na odpoczynek gotowi,
Obyśmy we wrześniu wrócili wszyscy zdrowi!


Opr. P.D.; M.K.; M.R.

Krótko przed zakończeniem roku szkolnego został rozwiązany całoroczny konkurs świetlicowy pt. "Wzorowe Motylki", który miał za zadanie wyłonić najbardziej aktywną i grzeczną klasę w naszej świetlicy. Po wielu zmaganiach pierwsze miejsce zajęła zarówno klasa 2b, jak i klasa 3c. Trzecie miejsce zajęła klasa 3d, zaś 4 - 2c. Dla naszych motylków znalazły się obiecane nagrody ;)
Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy!


Opr. P.D.; M.K.

Przed rozpoczęciem wakacji upewniliśmy się, czy pamiętamy zasady, jakie obowiązują, aby spędzić je w bezpieczny sposób! Został zorganizowany mini quiz wiedzy na ten temat. Teraz wszyscy są już gotowi na bezpieczny wypoczynek ;)

Opr. P.D.; M.R.

Dnia 24 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego, organizowanego przez SP nr 21, pt. "Moja ulubiona książka na lato". Serdeczne gratulacje dla Andrzeja Boichuk, który pod opieką Pani Patrycji Dobrzyńskiej zajął II miejsce! Również gratulujemy Zosi Jędrzejak kl 2c oraz Anastasii Korenkova kl 2b za otrzymanie wyróżnień.

Opr. P.D.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

W dniu 24 czerwca odbyło się podsumowanie akcji czytelniczej pt. "Cała Polska czyta dzieciom". Przygody pana Kazika w Afryce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Najbardziej aktywne dzieci zostały nagrodzone książkowymi upominkami. Warto zapamiętać też, że "Kto czyta książki, żyje podwójne"!

Opr. V.S.; P.D.

W ramach wakacyjnych tematów postanowiliśmy wykonać projekty kolorowych latawców. Zobaczcie jak pracowaliśmy w świetlicy i jak nam wyszło!

Opr. V.S.; P.D.

 

Serdeczne gratulacje dla Andrzeja Boichuk kl 2b, który pod opieką Pani Patrycji Dobrzyńskiej otrzymał wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym przez SP 22 pt. "Wymarzony Dzień Dziecka".

Opr. P.D.

Wzięliśmy udział w kolejnym międzyszkolnym konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 21 pt. "Moja ulubiona książka na lato", której celem jest zaprojektowanie okładki. Teraz czekamy na wyniki! :)

Opr. P.D.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Zakończyliśmy Naszą Zbiórkę na Burka - edycję wiosenną! Jako Wasi Wychowawcy świetlicy jesteśmy naprawdę dumni, że tylu z Was wzięło w niej udział, a los bezdomnych psiaków i kotów nie jest Wam obojętny. Wszystkie kołdry, pościele, koce i zabawki zostały już dostarczone do Zielonogórskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. W ramach podziękowania za pomoc zapraszamy do sali 002 po odbiór drobnego upominku :) Dziękujemy!

Opr. P.D.

Lato prawie w pełni, a do Naszej świetlicy zawitały kolorowe gąsienice, które przepoczwarzyły się w dorodne motyle! Zapraszamy do obejrzenia Naszej, jakże uroczej galerii ;)

Opr. P.D. D.J.

Dnia 11 czerwca w świetlicy szkolnej odbył się konkurs z języka angielskiego pt. "English 4 Kids". W konkursie wzięło udział 11 uczestników z klas 1-2. Uczniowie wzięli udział w 6 różnych konkurencjach sprawdzających ich wiedzę w zakresie rozumienia słów w języku angielskim. Uczestnicy, którzy zdobyli największą ilość punktów to:

I miejsce - Andrzej Boichuk kl 2b
II miejsce - Łucja Kube kl 2a
III miejsce - Amelia Dudkiewicz kl 2a
IV miejsce - Tymoteusz Chorążyczewski kl 2b

Serdecznie gratulujemy!
Każdy uczestnik konkursu również otrzymał upominek za udział :)


Opr. P.D.; A.S.; V.S.

W pierwszych dniach czerwca z przyjemnością przyznaliśmy nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Świetlic „Majowe Kwiaty”. Wiosenne łąki okazały się bardzo inspirujące, bo napłynęło dużo pięknych i pomysłowych prac. Zostały one wyeksponowane w holu szkoły w formie wystawy.

Laureaci konkursu to:

I miejsce
Szymon Tabat ZE nr 9
II miejsce
Alicja Domagała ZE nr 10
Julia Łukaszewicz ZE nr 3 SP nr 21
III miejsce
Julia Sienkiewicz SP nr 10
Agata Wąż Sp nr15
Alicja Dzikowicz ZE nr 3 SP nr.21
Kinga Szonda ZE nr 3 SP nr 21

Wyróżnienia otrzymali:

Weronika Zagwojska ZE nr 1
Maria Markulak ZE nr 2
Barbara Bartosiewicz ZE nr 9 SP 11
Igor Ziętek ZE nr 10
Amelia Skołuba SP nr 22
Daria Simińska SP nr 6

Gratulujemy i dziękujemy za udział!


Opr. M.R.; V.S.

Konkurs plastyczno - techniczny "Wyczaruj prezent dla Mamy" został rozstrzygnięty! Wszyscy byliśmy pod wrażeniem ilości i jakości pięknych prezentów dla Mam. Niestety zwycięzców mogło być tylko troje, dlatego serdecznie gratulujemy!!

I miejsce - Gabriela Szynaka kl 2b
II miejsce - Albert Mayer kl 2b
III miejsce - Anastasiia Korenkova kl 2b

Pozostały 21! uczestnikom również bardzo dziękujemy za udział! Dla każdego czeka słodki upominek w sali 002, zapraszamy ;)


Opr. P.D.; M.K.

Dnia 9 czerwca obchodziliśmy w świetlicy Dzień Przyjaciela. Pochyliliśmy się nad refleksją znaczenia prawdziwej przyjaźni. Zrobiliśmy również piękne medale, które później wręczaliśmy naszym przyjaciołom ;)

Opr. P.D.; M.R.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Do Naszej świetlicy zawitały różnego rodzaju zwierzątka morskie, a to wszystko z okazji Dnia Oceanów, który obchodzimy 8 czerwca. Wszyscy poczuliśmy ten nadmorski klimat!

Opr. M.K.; M.R.; V.S.; P.D.

Z okazji Dnia Dziecka otworzyliśmy w Naszej Świetlicy lodziarnię ;) Każdy mógł sobie zaprojektować swojego wymarzonego loda! Spójrzcie tylko na Nasze dzieła :)

Opr. P.D.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Maj był bardzo kolorowy,
fajny, zabawny i odlotowy!
Było konkursów co nie miara,
każdy uczestnik się bardzo starał!
Konkurs na kwiaty majowe,
Na prezenty dla Mam szalone,
Na Dzień Dziecka Wymarzony,
Każdy nagrodą został obdarzony!
Zaczęliśmy zbiórkę na burka,
Urosła z Naszych darów cała górka!
Prócz tego świetnie się bawiliśmy,
Graliśmy, śmialiśmy się i biegaliśmy!


Opr. P.D.; M.R.

Wzięliśmy udział w plastycznym konkursie międzyszkolnym organizowanym przez SP 22 pt. "Wymarzony Dzień Dziecka". Spędziliśmy nad naszymi pracami bardzo dużo czasu! Trzymajcie za Nas kciuki! :)

Opr. P.D.